logo

Hakkımızda

Mila FotoğrafçılıkYaklaşık 2 yıldan beri faaliyet gösteren Mila Fotoğrafçılık, bu süreçte fotoğrafçılığın bir çok alanında çekimler gerçekleştirmiştir. Bebek, doğum, düğün, ürün ve portre fotoğrafçılığı bunlardan bazılarıdır.

Gerek grup çalışmaları gerekse bireysel çalışmalarla fotoğraf çekimlerinde bulunan firmamız, fotoğraf çekimleri için söz konusu fotoğraf türüne göre gerek stüdyoda gerekse dış mekan ya da müşterinin kendi evinde çekimlerini gerçekleştirmektedir.

Fotoğraf çekimlerini, fotoğraf çıktısı, foto-albüm, cd ya da cd’li foto albüm şekilde sunan Mila Fotoğrafçılık bu alandaki yeniliklere göre fotoğraf sunum çeşitlerini her geçen gün genişletmektedir.

Kişilerin en özel anlarının karelere dönüştürüldüğü fotoğraf çekim işlemi bize göre her kişiye özel ve heyecan verici detaylarla dolması gereken bir süreçtir. Bu nedenle günler öncesinde hazırlıklar ve planlamalar yapılarak çekime hazırlanılmaktadır.

Elinize aldığınız fotoğraflarınızın yüzünüzde her zaman bir tebessüm bırakması ilkesi ile devam ettiğimiz işimize sizlerin fikirleri ve talepleriyle de yön veriyor ve her fotoğraf çekiminde sizlerle sizin için ayrı bir heyecan duyuyoruz.